Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Wellderma Face Lifting Vibrating Roller Ліфтинг масажер для обличчя вібруючий роликовий (Korea)

Wellderma Face Lifting Vibrating Roller Ліфтинг масажер для обличчя вібруючий роликовий (Korea)
Роликовий масажер, який додатково вібрує при проведенні масажу, що підвищує ефективність впливу на м'язові тканини і глибину опрацювання проблем.
    Два обертових кульки з платиновим покриттям забезпечують легкий масаж з ефектом ліфтингу при тісному контакті зі шкірою. Довга і тонка рукоятка забезпечує зручне захоплення для тривалого використання.
    Спрямований на підтяжку овалу, зняття набряклості, загального масажу обличчя. Підходить для тонкої і чутливої шкіри, не розтягуючи її. Поверхня роликів покрита безпечною гіпоалергенною платиною.
    Завдяки своїй формі, масажер допомагає поліпшити контури обличчя, надає загальну підтяжку контуру. За рахунок вібрації досягається ліфтинг-ефект, вдається ефективно боротися зі зморшками і домогтися вираженого омолоджуючого дії.
Можна застосовувати на різних зонах: для масажу обличчя, зони декольте, шиї, на внутрішній поверхні стегон, сідницях, руках або будь-яких інших зонах.
Застосування:
Для масажу обличчя і зони декольте. Масажувати по масажних лініях, від низу до верху або від центру особи до країв контуру. Ретельно очистіть шкіру обличчя. Увімкніть масажер. Утримуйте його за нижню частину ручки. Не стискайте прилад занадто сильно, щоб вібрації вільно прямували до шкіри обличчя, а не «йшли» в руку. Можна використовувати спільно з сироваткою для обличчя.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!