Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Wellderma Cleansing Fish Rose Щітка масажер для обличчя очищуюча рожева (Korea)

Wellderma Cleansing Fish Rose Щітка масажер для обличчя очищуюча рожева (Korea)
Електрична щітка з м'якого силікону адаптована для всіх типів шкіри, а його багаторівневий режим інтенсивності дозволять вибрати саме той, який підходить вам. Пристрій для чищення шкіри обличчя, складається з медичного силікону і міцного цинкового сплаву, забезпечує ретельне очищення і масаж. Густа медична силіконова щітка м'яко вібрує і видаляє вугри і надлишок шкірного сала глибоко в порах без роздратування.

Завдяки поєднанню імпульсів T-Sonic і надгігієнічних силіконових щетинок можна видалити 99,5% забруднень, і шкірного жиру, також залишки макіяжу і омертвілі клітини шкіри, не викликаючи при цьому подразнень.

Верхня частина відмінно очищає всю поверхню шкіри і пори, за допомогою кнопки + і-можна збільшувати або зменшувати кількість імпульсів.

"Хвостом" ж можна робити масаж обличчя який поліпшить циркуляцію крові і створить ефект ліфтингу.

Підходить для всіх типів шкіри.

6000 високочастотних вібрацій в хвилину допомагають видалити забруднення глибоко в порах, допомагають гелю / пінці більш ретельно і глибоко очистити ваші пори і видалити чорні точки. Це 100% водостійкий виріб, який безпечно використовувати при контакті з водою.

Комплект: Очищаюча рибка + USB-кабель.

Застосування Очищуючий масажер для обличчя рожевий WellDerma Cleansing Fish Pink
Нанесіть засіб для очищення шкіри. Намочіть щітку і включіть режим чищення. Протягом однієї хвилини м'якими круговими рухами поводите щіткою WellDerma по поверхні шкіри. Обполосніть обличчя водою і промокніть його рушником.

Протилежною стороною щіточки (хвостом) зробіть масаж протягом хвилини, щоб надати обличчю більш пружний і підтягнутий зовнішній вигляд.

Натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути пристрій. Натисніть кнопку + або -, щоб відрегулювати силу вібрації.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!